• تلفن021-61106234
  • ایمیلtmaseman.ir@gmail.com
  • آدرسجاده مخصوص،روبروی شهرک اکباتان، هواپیمایی آسمان
  • ساعتهای آزاد8صبح تا 16 عصر
تعاونی مسکن آسمان

تاکید بر تحویل سریعتر واحدهای مسکن ویژه تهرانسر

به گزارش تعاونی مسکن آسمان به نقل از گروه اقتصادخبرگزاری میزان ،سیدمحمد پژمان در گفتگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی درباره زمان اتمام پروژه مسکن ویژه تهرانسر اظهار کرد: انتظار ما در سازمان ملی زمین و مسکن این بود که پروژه مسکن ویژه تهرانسر در بخش ساخت واحدهای مسکونی به اتمام رسیده باشد اما تا حدودی تعلل و کوتاهی شده است که سبب شد تا از زمان تعیین شده،‌ رد و دوره زمانی ساخت مسکن ویژه تهرانسر طولانی شود.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ادامه داد: در این سازمان اصرار داریم که با توجه به اتمام زمان تعیین شده، پیمانکار پروژه هر چه سریع‌تر واحدهای مسکونی ویژه تهرانسر را تحویل دهد.

وی درباره تأخیر در تحویل خدمات روبنایی نیز تصریح کرد: از آنجایی که قراردادها با تأخیر منعقد شد، مسجد و فضای آموزشی مجموعه مسکونی ویژه تهرانسر تا پایان نیمه اول سال ۹۵ تحویل مالکان این واحدها خواهد شد. تحویل و واگذاری واحدهای اداری ـ تجاری مجتمع تجاری واقع در محوطه مسکن ویژه تهرانسر هم آغاز شده و به تدریج در جریان است.

معاون وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: به ساکنان مجتمع مسکن ویژه تهرانسر قول می‌دهیم که تا پایان نیمه اول سال جدید همه خدمات روبنایی این مجتمع مسکونی تکمیل و نهایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.